Subskrybuj kurs

 
Osiągi Samolotu i Planowane Lotu

Osiągi Samolotu i Planowanie Lotu

Musisz wiedzieć jak otoczenie zewnętrze wpływa na samolot którym lecisz. Zapoznaj się z wiedzą, która da Ci poczucie pewności oraz umożliwi Ci realne oszacowanie możliwości samolotu.


Prawo Lotnicze

Prawo Lotnicze

Lotnictwo, jak każda dziedzina życia, jest obwarowane szeregiem przepisów oraz praw, musisz je znać, żeby mieć świadomość formalnych wymagań jakie musi spełniać Pilot samolotu.


Wiedza o Samolocie

Wiedza o Samolocie

Samolot to złożone urządzenie, każda jego część ma swoją określoną funkcję, poznaj budowę samolotu, żeby dokładnie zrozumieć w jaki sposób funkcjonuje jako całość.


Możliwości i Ograniczenia Człowiek

Możliwości i Ograniczenia Człowieka

Pilot jest najważniejszym ogniwem w skomplikowanym łańcuch zależności, jakie rządzą sztuką latania, poznaj ograniczenia człowieka, żeby mieć świadomość własnych możliwości.


Meteorologia

Meteorologia

Żegluga powietrzna to obcowanie z żywiołem powietrza, musisz go dobrze poznać, żeby mieć świadomość w jaki sposób zmiany pogody mogą wpłynąć na Twój lot.


Nawigacja

Nawigacja

Poruszanie się samolotem w przestrzeni powietrznej odbywa się w odniesieniu do obiektów na ziemi oraz namiarów radiowych, zdobądź wiedzą jak określać pozycję z ich wykorzystaniem.


Procedury Operacyjne

Procedury Operacyjne

Przestrzenią powietrzną rządzą określone zasady, musisz je znać, żeby bezpiecznie poruszać się w niej wraz z innymi samolotami.


Zasady Lotu Samolotem

Zasady Lotu Samolotem

Latanie jest możliwe dzięki wypadkowej wielu zjawisk, jakie generują poszczególne elementy samolotu, to ważne, żeby rozumieć jak one wszystkie współdziałają razem.


Korespondencja Radiowa

Korespondencja Radiowa

Bezpieczne poruszanie się w przestrzeni powietrznej zależy od efektywnej komunikacji, naucz się porozumiewać ustandaryzowanym językiem korespondencji lotniczej.


Bezpieczeństwo lotów

Bezpieczeństwo Lotów

Samolot oraz wszystko co się wokół niego dzieje to środowisko w którym trzeba świadomie się poruszać, żeby zapewnić bezpieczeństwo sobie oraz pasażerom, poznaj zasady które należy stosować.

 
 

Newsletter

Wiadomości z Bloga oraz informacje o naszych Kursach.

 
 
© 2014 MyFTo | Realizacja Sensorama Strony WWW Joomla
Uruchomiono zadanie harmonogramu