Pomoc

 

Płatność Serwis myFTO.net oferuje dwie metody dokonania płatności podczas zakupu subskrypcji.

Zapoznaj się z zasadami dokonywania płatności klikając jeden z tych linków:

Przeczytaj najczęściej zadawane pytania poniżej. Jeżeli nadal masz wątpliwości skontaktuj się z nami przez stronę kontaktu, tutaj.

Opis metod płatności

Płatność za pośrednictwem PayPal

PayPal to międzynarodowa firma zajmująca się pośrednictwem przy dokonywaniu płatności internetowych. Serwis myFTO.net korzysta z PayPal, aby zapewnić Ci najwyższe bezpieczeństwo przy realizacji płatności przez internet. Więcej informacji o PayPal znajdziesz na stronie internetowej paypal.com.

Proces realizacji płatności za pośrednictwem PayPal, to kilka prostych kroków:

 1. Na stronie wyboru płatności w serwisie myFTO.net, wybierz opcję „Płatność PayPal”
 2. Zostaniesz przekierowany na stronę PayPal.com, gdzie będzie widoczne podsumowanie Twojego zamówienia i kwota do zapłaty
 3. Zaloguj się, lub utwórz konto użytkownika w PayPal
 4. Wprowadź dane karty płatniczej, która będzie obciążona kwotą płatności.
 5. Po potwierdzeniu, automatycznie powrócisz do serwisu myFTO.net, zakupiona subskrypcja będzie aktywna, a związane z nią lekcje znajdziesz na stronie wybranego kursu.

Wszystkie dane jakie wymagane są do dokonania płatności, w szczególności numer karty i dane osobowe, chronione są przez firmę PayPal. Serwis myFTO.net nie przechowuje danych dotyczących płatności internetowych. Proces obciążenia karty płatniczej realizowany jest przez firmę PayPal, serwis myFTO.net otrzymuje informację o powodzeniu lub nie powodzeniu realizacji płatności. Aktywacja subskrypcji odbywa się automatycznie, w przypadku, gdy płatność za pośrednictwem PayPal zakończyła się powodzeniem. Użytkownik utrzymuje dostęp do kursów objętych subskrypcją, i może od razu rozpocząć odtwarzanie lekcji.

Płatność przelewem na konto

Ta forma płatności przebiega w tradycyjny sposób. Po złożeniu zamówienia, użytkownik dokonuje przelewu środków z własnego rachunku bankowego, na rachunek bankowy serwisu myFTO.net. Po otrzymaniu płatności, administrator serwisu myFTO.net aktywuje zakupioną subskrypcję.

Proces realizacji płatności przelewem na konto, to kilka prostych kroków:

 1. Na stronie wyboru płatności w serwisie myFTO.net, wybierz opcję „Płatność Przelewem”
 2. Po zatwierdzeniu zamówienia, zobaczysz fakturę, z podsumowaniem informacji do płatności.
 3. Dokonaj przelewu na konto serwisu myFTO.net, dane do przelewu:

  83 2490 0005 0000 4520 2043 1769
  Aero Venture Sp. z o.o.
  M. Skłodowskiej-Curie 3 lok. 63
  15-094 Białystok

 4. Administrator serwisu myFTO.net, automatycznie otrzymuje informację i wpływie środków, następnie manualnie aktywuje subskrypcję.

Czas aktywacji subskrypcji, standardowo nie przekracza 24 godzin, od chwili dokonania przelewu przez Użytkownika. Po wykonaniu przelewu, nie ma potrzeby dodatkowego powiadamiania o tym fakcie, administrator systemy automatycznie dostanie informację o wpływie środków, i aktywuje subskrypcję. W razie wątpliwości, lub w sytuacji, gdzy aktywacja subskrypcji nie nastąpi w ciągu standardowego czasu, prosimy o kontakt za pośrednictwem strony kontaktu, tutaj.

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Chcę zapłacić kartą, czy muszę założyć konto PayPal?

Tak, płatność kartą możliwa jest tylko po założeniu konta użytkownika w portalu pośrednika płatności internetowych PayPal.

Co mam zrobić, gdy nie mam pewności, czy moja płatność za pośrednictwem PayPal zakończyła się powodzeniem?

Jeżeli po dokonaniu płatności za pośrednictwem PayPal, posiadasz dostęp do lekcji kursu objętego subskrypcją, oznacza to, że płatność PayPal zakończyła się powodzeniem. Jeżeli jest inaczej, to administrator serwisu ma możliwość sprawdzenia statusu Twojej płatności. W takiej sytuacji skontaktuj się z nami za pośrednictwem strony kontaktu, tutaj.

Co mam zrobić, gdy mam obawy, że płatność PayPal została wykonana dwukrotnie?

W takim przypadku administrator serwisu myFTO.net mam możliwość sprawdzenia czy Użytkownik nie dokonał podwójnej płatności za to samo zamówienie, lub omyłkowo zakupił dwie takie same subskrypcje. W takiej sytuacji dokonujemy zwrotu nadpłaty za pośrednictwem PayPal. Prosimy o zgłoszenie takiej sytuacji za pośrednictwem strony kontaktu, tutaj.

Chcę zapłacić przelewem, czy będę mieć dostęp do kursu od razu?

Nie, dostęp do kursu zostanie aktywowany, w chwili wpływu środków pieniężnych na konto serwisu myFTO.net. Zazwyczaj zajmuje to nie więcej niż 24 godziny, co pozwala na przetworzenie transakcji przez systemy bankowe.

 
 
 

Newsletter

Wiadomości z Bloga oraz informacje o naszych Kursach.

 
 
© 2014 MyFTo | Realizacja Sensorama Strony WWW Joomla
Uruchomiono zadanie harmonogramu